O firmie
WWW.STYLERGO.PL

Meble NA WYMIAR

STYLERGO jest odpowiedzią na stale rosnące potrzeby i coraz większe wymagania w zakresie projektowania i realizacji mebli kuchennych na wymiar. Styl i funkcjonalność to dwie podstawowe cechy, które staramy się łączyć w produkowanych przez nas meblach.

Proponujemy Ci meble na wymiar, które powstają z najlepszych materiałów i elementów wyposażenia renomowanych producentów. Wysoka jakość wykonania i fachowe doradztwo to nasze dodatkowe atuty.

Opowiedz nam o meblach kuchennych Twoich marzeń, a my przedstawimy je w fotorealistycznej, trójwymiarowej rzeczywistości. Jeśli nie masz pomysłu na swoją kuchnię zaproponujemy Ci własny projekt uwzględniający nie tylko wymiary pomieszczenia, ale także Twoje potrzeby i sugestie. W przemyślany sposób zagospodarujemy każdą wolną przestrzeń Twojej kuchni, aby korzystanie z niej było wygodne i nie sprawiało najmniejszych trudności.

WWW.STYLERGO.PL

Nie czekaj dłużej, zadzwoń i zaproś nas do Siebie - wysłuchamy czego oczekujesz, przedstawimy najlepsze rozwiązania, dokonamy pomiaru, stworzymy projekt z wizualizacją 3D, zupełnie ZA DARMO!

Jeśli się zdecydujesz, podpiszemy umowę. Transport i profesjonalny montaż masz wliczony już w cenę usługi. Oprócz mebli kuchennych na wymiar wykonamy dla Ciebie: meble łazienkowe, szafę wnękową, garderobę, meble nietypowe. Zaufaj nam, bo warto! Gwarantujemy, że dzięki naszym usługom Twoje wnętrza codziennie będą zachwycać Cię na nowo. Do zobaczenia!